Minu WordPress’i pluginad VOL4

WordPressLähen ilma pikema sissejuhatuseta kohe asja juurde. Tänased WordPress'i pluginad on siin.

Feed Statistics - peab arvet selle üle, et milliseid postitusi mu blogist loetakse RSS feedi kaudu ja milliseid linke sealt klikitakse ning milliseid lugejaid selleks kõigeks kasutatakse. Kuna kogu muu feedindus on suunatud FeedBurner'i peale, siis saaks ka sealt statistikat aga oma blogist on lihtsam ja kiirem vaadata. Kaalun siiski sellest pluginast loobumist.

FeedBurner FeedSmith - lihtne plugin mis tegeleb sellega, et kõik feedid käiksid läbi FeedBurner'i.

FireStats - tore statistikaplugin mis näitab viimaseid külastajad,viitajaid, otsingutermineid, populaarsemaid postitusi, kasutatud brausereid, jne. Toredaks omaduseks on see, et ühte installatsiooni saab kasutada mitme erineva saidi (ka miteeblogide) jälgimiseks. Raha eest saab WordPress'i jaoks juurde ka RSS'i statistika. Tegu on tõsiselt suure programmi/pluginaga: 3 749KB.

Google XML Sitemaps - genereerib blogi sisust XML sisukaardi e. sitemap'i. Sisukaart aitab otsingurobotitel teada saada, et milliseid lehed su saidil leiduvad ja milliseid neist indekseerima peaks. Lisaks sitemap'i koostamisel oskab plugin ka otsingumootorite roboteid muudatustest teavitada. Minu sitemap'i saab vaadata siit: Aarne sitemap. Sitemap'i brauseris vaadates lisatakse sinna stiilileht et brauser seda ikka ilusasti näidata oskaks. Jälle üks ülimalt kasulik plugin.

Jätkub...

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Minu WordPress’i pluginad VOL4
  1. Peeter ütleb:

    Palun, kas sa viitsid täiendavalt kommenteerida seda voogude teemat. Sorry, kui küsimused rappa kisuvad, aga ma ei ole kasutanud Feedburnerit ega muid sarnaseid. Küll aga WordPressi, koos mõne napi pluginaga ja Readerit.

    Minu Google Readeris on Aarne bloog, Subscribers:25. Kas ülejäänud 92 kasutavad teisi lugejaid? Arvasin, et gr on kõige popim.

    Minu WP lehel on RSS ja Firefoxi brauseris kah. Kas tasuks siiski kasutada eraldi programmi? Kuidas oma WP blogis väljuvat voogu lihtsalt jälgida?

    Kui sa Feed Statistics’ist loobud, kas on mõni parem?

    Ausalt öeldes, kõige rohkem satun ma segadusse siis, kui mulle huvi pakkuval lehel, Firefoxi aadressiribalt voo ikooni klikkides küsitakse, kas ma soovin RSS 2.0 või RSS 3.0 või hoopis Atomit. Ma olen valinud viimase, see kõlab kuidagi tõhusalt …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*