Muumitroll – väga halb multikas

LaserTänapäeval telekas näidatav Muumitrolli multikas on väga halb. Kui raamatut võiks iseloomustada sõnaga "sünge", siis multika kohta oleks sobilik väljend "ila". Kõik hea, mis raamatus olemas oli on multikategijate poolt kuhugi ära kaotatud.

Lisaks sisupuudulikkusele on ka dubleerimine väga halb. Iniseva häälega ninnu-nännu pealelugemine on kahtlemata maailma halvimate killast ja hävitab ka viimase soovi seda multikat vaadata.

Tegu on nii halva asjaga, et tihtipeale ei luba ma ka lastel seda jama vaadata ja käsin neil hoopis kanalit vahetada või teleka üldse välja võtta.

Sildid: #, #, #
6 comments on “Muumitroll – väga halb multikas
 1. vari ütleb:

  üks parimaid raamatuid. väga lahe ka multikas. hiigla andekalt peale loetud tekst.vaatan ise, vaatavad lapsed,isegi need “raskes eas”.
  .
  aga kui kellelgi on ületamatu tõrge heade emotsioonide suhtes, siis neile on vastu tuldud – äsja jõudis ekraanidele tõeliselt nihilistlik Buratino.

 2. Viiu ütleb:

  Üks paremaid raamatuid ilmas, väga mitmekihiline ja sügavalt filosoofiline, sobib minu meelest nii tittedele kui pensionäridele. Elu ja surm, headus ja kurjus – kõik on olemas. Lisaks veel võrratult peen huumor.

  Multikate kohta ei oska kahjuks midagi öelda,Olen ainult mõnda üksikut näinud ja ei julge järeldusi teha.

 3. Tõnu ütleb:

  Just lõppes South Park, Simpsonid käimas…

  Ega sealgi tekst naturaalse häälega loetud ole.

 4. Aarne ütleb:

  Raamat on hea aga multikas on halb. Multikal pole mingit seost raamatuga.
  Mul tõesti on täielik tõrge niisuguse ila vastu nagu seda Muumitrolli multikale pealelugemine on.
  South Parki ja Simpsonite hääled on minumeelest täiesti põhjendatud.

 5. madis ütleb:

  Võrreldes kõige muuga, mida eriti kommertskanalite hommikuprogrammid sisaldavad, on “Muumioru lood” veel täitsa normaalne. Raamatut tuleb muidugi ka lugeda, viimase 5a jooksul olen ma vist vähemalt 7 korda selle vajult ja ilmekalt läbi lugenud.

 6. namstoop ütleb:

  äkki tasuks siis endale vaatamise rohkem eakohaseid multikaid otsida, mitte üritada koolieelikutele mõeldud multifilmidest sünget ja mitmekihilist sisu välja imeda. ;-)

  Sama hea oleks kui 3 aastane kritiseerib mingit õudukat, et ilge jura on, jube õudne ja koledaid hääli tehakse, ei tasu üldse vaadata. Jah, ei tasugi.

  Lapsed vaatavad ja ei kurda, igal sajal juhul mõttekam valik kui mingid jugijod ja digimonid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*