Nädala selgroog

SelgroogOn vana tõde, et töönädala selgroog tuleb ära murda. Muidu võib töönädal liiga tugev tulla ja siis ei ole nädalavahetusel enam seda õiget tuju. Traditsiooniliselt murtakse nädala selgroog ära kolmapäeva pealelõunal/õhtul. "Traditsiooniliselt" tähendab siinkohal seda, et murdja käib tööl esmaspäevast reedeni ja töönädalat arvestatakse esmaspäeva hommikust reede õhtuni.

Täna läks tööl juhe kokku just kolmapäeva pealelõunal. Murraks selgroogu, aga ei saa. Nimelt on mul sellel reedel vaba päev. Seega pool töönädalat sai läbi teisipäeva öösel vastu kolmapäeva. Keset ööd ei viitsinud küll üles tõusta ja hommikul, enne tööleminekut viinajoomise kommet pole kah veel selgeks saanud.

Mida siis küll teha? Üks lahendus on see, et jätaks selgroo murdmata. Kuna töönädal on tavapärasest lühem, siis ei lähe ta liiga tugevaks ja nädalavahetusel saan hakkama. Lisaks on ju nädalavahetus minu jaoks tavapärasest pikem, saan rahus puhata ja mängida. Mängimisest ei tule vist midagi välja, sest pean oma arvutile uue kõvaketta ostma ja softi uuesti installima.

Pilt pärineb lehelt www.miksike.ee

Sildid: #, #
One comment on “Nädala selgroog
  1. dsa ütleb:

    MIKS SELGROOG PAINDUB?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*