Õpetus iseseisvaks eluks: Kuidas osta massaaživanni

Variant 1: Vale

Lähed poodi, valid sobiva vanni, maksad raha ja paari päeva pärast on vann toas.

Tegelikkuses see ei tööta. Vanne pole laos, neid peab alles tegema või importima, tarneaeg on mitu kuud, mõõtmed või mootorite asukoht ei sobi, jne. Kohe saaks mõne vanni küll, aga siis ei ole jälle hind või mõõdud sobilikud.

Tellisime ühest firmast vanni 16.04.2006. Tarneajaks pakuti ~1 kuu. Siis lisandus sellele 3 nädalat. Siis anti viimane tähtaeg 20.06. 19.06 anti teada, et tegelikult saaks juuli alguses. 22.06 viskas kopa ette ja küsisime ettemakstud raha tagasi.

Variant 2: Õige

Praeguse seisuga on 3 sobivamat varianti:

  • Osta ~13500 eest vann, see ise lühemaks lõigata ja ise paigaldada. Ehkki olen ilgem Mäkaiver ja osavkäpp, ma seda siiski ette võtta ei julge.
  • Osta ~14500 eest sama vann koos paigaldusega teisest firmast. Müüja pole veel vastust saatnud, et kas see meile ikka mahub ja kas torude asukohad sobivad. See vann on ristküliku kujuline ja jääks ~13cm ukseaugu ette. See eest saaks ta järgmisel nädalal kätte.
  • Osta vann ~15800 eest koos paigaldusega. Torud sobivad. Natuke vannist jääks siiski ukse ette. Paigaldus 1 - 2 päeva tellimisest. Maksimaalne hinnapiir on ületatud.

Ükski neist variantidest ei ole tegelikult sobiv. Tuleb veel otsida, erinevaid pakkumisi küsida, tingida, jne. Kõik see võtab aega ja vanni minna ikka ei saa.

Variant 3: Ideaalne

Lähed poodi, valid sobiva vanni, maksad raha ja paari päeva pärast on vann toas. Kuna vannil ei ole osoondesinfektsiooni programmi, kaugjuhtimispulti, veealust valgustust, FM-raadiot, CD-liidest ja muid mõttetuid kellasid-vilesid, siis on tema hind soodne. Vanni pikkus on juba algselt õige ja paigaldamine sujub kiiresti. Jääb ainult nuustik ja šampoon osta ning juba võibki vannimõnusid nautida.

Kurvad ja A~¼ksikud torud vannitoas

Pildil on vannitoa kurvad torud mille külge pole mul kahjuks ühtegi vanni ühendada. Isikliku hügieeni standardid on juba ohtlikult madalale langenud kuna vana vann väljus korterist 2 nädalat tagasi.

Sildid: #, #, #, #, #
0 comments on “Õpetus iseseisvaks eluks: Kuidas osta massaaživanni
1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Õpetus iseseisvaks eluks: Kuidas osta massaaživanni"
  1. […] elust 2: Tahtsin osta vanni. Surfisin kõvasti netis ja leidsin mõned variandid, mis tundusid sobivat. Saatsin ~7 firmale […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*