Osalesin. Mis saab edasi?

osale.ee9. Jaanuaril panin ma Osale.ee keskkonda üles idee, kuidas iga avaliku asutuse ukse taga peaks olema prügikast. Kirjutasin sellest ka siin ja kutsusin inimesi poolt hääletama. Idee kogus 15 päevase hääletusega 22 poolt- ja 0 vastuhäält ning 4 kommentaari. Minu teine idee, lülitada osale.ee alane koolitus Vaata Maailma SA koolitusprogrammi, sai 15 päevaga 9 poolt ja 0 vastuhäält ning kogus 3 kommentaari.

Nüüd on hääletamine läbi ja edasi...

.. ei teagi, mis saab. Mõningad ideed on märgitud, et nad on "vastamisel" aga minu omi seal pole. Samuti pole mu ideid näha "vastamata" ideede rubriigis.

Praegu on mu mõlemad ideed leitavad vaid nendel, kes teavad otselinki ja kusagilt mujalt need enam välja ei tule.

Loodetavasti on asi vaid selles, et moderaator pole veel jõudnud ideed edasi saata või staatust uuendada.

Kõige halvem asi osale.ee saidi juures, mis mulle kohe üldse ei meeldi, ongi see, et ma ei tea, mis minu idee/üleskutsega toimub. Kas mu ideed on kuhugi edasi saadetud või on nad lihtsalt välja praagitud kui mittesobivad? Kas keegi tegeleb vastamisega? Millal vastus avaldatakse? ...?

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Osalesin. Mis saab edasi?
  1. Larko ütleb:

    Eile juhuslikult samast asjast mõeldes keskkonnas ringi tuhnisin ja leidsin need algatused ja enda oma samuti rubriigist “Kõik” staatusega “Hääletamine lõppenud”. Sellest järeldan, et neid pole veel vastamisele saadetud. Võib-olla kaalutakse parasjagu, kuhu need vastamisele saata tuleb.

    Mõistagi oleks asjakohane, et selline protseduuriline info oleks saidil loetav et ise ei peaks ringi kolama ja menetlusetapide kohta oletusi tegema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*