QBE kindlustuse räme ämber

Täna hommikul sain ma e-maili aadressilt pakkumine@qbe-estonia.com, mille sisuks oli järgmine sõnum:

Lugupeetud Klient!

Tuletame Teile meelde, et Teie kodukindlustus lõppeb märtsis 2007 ja pakume ühtlasi selle pikendamise võimalust. Kui olete aasta jooksul vara juurde soetanud või peate vajalikuks eluaseme kindlustusväärtust tõsta, teeme Teile uue pakkumise.

Vabandame tülitamast, kui olete meie klienditeenindusega juba kontakteerunud ja meie pakkumise saanud.

Lugupidamisega,
Teie QBE Kindlustuse Eesti AS
www.qbe-estonia.com

Lisaks sellele oli kirjas sama sõnum ka vene keeles ning PDF failis reklaam. E-maili saajaks oli aadress kindlustus@qbe-estonia.com.

Olen juba pea aasta oma korteri kohustusliku kodukindlustust just selle firma kaudu ajanud, sest just seda firmat soovitas mulle mu laenuhaldur. Nüüd on sobiv aeg jälle kindlustuslepingut uuendada. Saatsin samale aadressile ka vastuseks küsimuse, et mida ma nüüd tegema peaksin lepingu pikendamiseks.

Ja siis läks show lahti. Iga natukese aja tagant saan ma nüüd mõne e-maili, mis on saadetud vastuseks kindlustusfirma pakkumisele. Kindlustusjeekimid on kindlustus@qbe-estonia.com aadressi suunanud oma kliendilistile. Seega kõik, kes kasutasid vastamiseks "reply all", saatsid oma kirja ka teistele pakkumise saajatele.

Õnneks ei pannud mina oma kirja midagi liiga isikliku kirja. Saatsin QBE kindlustusele ka märgukirja, et nad niisuguse jama lõpetaks.

Nüüd on vist aeg kindlustusfirmat vahetada. Millist kindlust pakub kindlustusfirma, mis oma klientide andmeid niimoodi laiali jagab... Tramaivõi!

Sildid: #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*