Sõnulseletamatu blogimisvõistlus

BlogivõistlusTallinna Keskraamatukogu on välja kuulutanud blogimisvõistluse "Sõnulseletamatu" kuhu on kutsutud osalema kõik alates 15 aastastest. Võistlusel osalemiseks tuleb ennast ära registreerida ja kirjutada vähemalt 2 000 tähemärgine postitus muusika, filmi või tantsu teemadel.

Võistlusele oodatakse kontserdite, plaatide, filmide ja muusikaetenduste arvustusi aga võib ka laiemalt muusika-, filmi- või tantsuteemal kirjutada.

Registreerumiseks ja oma postituse ülespanekuks on aega 15. novembrini. Lisatingimuseks on see, et tekst ei tohi olla varem kusagil mujal avaldatud.

Hindamine toimub kahes vanusegrupis 15 - 18 aastased ja täiskasvanud. Iga soovija saab samal lehel kuni 30. novembrini kirjutisi hinnata. Parimad saavad pärast auhinna kah.

Praegu suutsin ma sealt vaid 4 postitust leida ja seega peaksid võidušansid päris head olema. :) Mina ise ei osale sest ma pole kunagi ühtegi arvustust kirjutanud ja kui ikka võidu peale tegemine on, siis päris mütsiga kah lööma ei taha minna. Aga äkki ma mõtlen veel ümber sest filme vaadata mulle meeldib ja ma teen seda üsna tihti.

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Sõnulseletamatu blogimisvõistlus
  1. Tere ja tänan reklaami eest! :-)
    Hetkel on avaldatud võistluspostitusi juba 6 ja kindlasti lisandub veel, sest mitmed kasutajad on end küll registreerinud, kuid kirjutisi sisestanud veel ei ole. Seega tasub end blogimisvõistlusega kursis hoida ning Muusikaosakonna veebipäevikus http://www.keskraamatukogu.ee/muusika/blog/ neid lugemas ja hindamas käia :-)
    Ühtlasi soovitan soojalt julgus kokku võtta ja samuti võistlustulle astuda! :-)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*