Minu WordPress’i pluginad VOL2

WordPressNagu eelnevalt lubatud, jätkan oma blogis kasutuses olevate WordPress’i pluginate teemal. Tänased 3 pluginat on siin:

Broken Link Checker - Kammib blogis ringi ja vaatab, et kõik lingid, sealhulgas väljuvad, oleksid ikka töökorras. Kuna ma olen oma blogis varematel aegadel hulga teste avaldanud ja aegajalt võetakse need netist maha, siis ilma selle pluginata oleks mul siin hunnik katkiseid välja viitavaid linke. Kui plugin mõne katkise lingi leiab, siis annab ta sellest dashboardil kohe teada.

Comment Referrers - Kui keegi jätab mu blogisse kommentaari, siis tuleb mulle e-mail. See plugin lisab sellele teavitusmeilile aadressi, milliselt aadressilt kommentaari kirjutaja mu blogisse tulnud on. Praktilist väärtust eriti pole aga vahest on huvitav vaadata.

Comment Timeout – Lülitab vanadel postitusel kommenteerimise võimaluse välja. Minu puhul käib “vana“ alla kas 50 päeva postitamise- või viimase kommentaari kuupäevast. Nii vanadele postitustele tahavad tavaliselt kommentaare lisada vaid robotid ja natuke aitab see kaasa spämmiga võitlemisele. Vana postituse kommentaar saadetakse modereerimisele ja vajadusel saan ma selle siiski avaldada. Lisaks saab üksikutele postitustele ka teistsugused tähtajad peale panna.

Järgneb...

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*