Tipppoliitikud kurjategijate jälgedes

Kurjategijate jälgedesEkspress on kirjutanud jutu sellest, kuidas valimiste ajal Mart Laari kohviku ja vanasti Wimbledoni nime all tuntud asutuses kunagi pätid möllasid. Niisugune “kokkusattumus“ on palju tõsisem probleem, kui Ekspressi jutust mulje jääb. Kõik meie linnapeakandidaadid ja isegi President on kaudselt seotud kurjategijatega:

Näiteks 20.08.2009 õhtul nägin ma isiklikult Vabaduse väljakul Estonian Airi kontori vahetus läheduses Presidenti koos prouaga ja Keskerakonna linnapeakandidaati Edgar Savisaart. Just seal toimus 1993 aastal prügikastiplahvatus mida seostatakse Permi ja Linnuvabriku gängide omavahelise arveteklaarimisega. Kokkusattumus? Vaevalt!

Sotside linnapeakandidaat Jüri Pihl oli enne tegev KAPO peadirektorina ja just KAPO maja juures toimus kurikuulus Konestoni plahvatus. Ka Kuressaares, kust Jüri Pihl pärti on, on toimunud mitmeid plahvatusi. Juhus? Kindlasti mitte!

Reformikate linnapeaks kipub Keit Pentus kes on pärit Tallinnast ja kandideerib Lasnamäel. Pae tänava pommimeest mäletavad ka nooremad valijad. Seda, et siin võiks mingi juhusliku kokkusattumusega tegu olla, võivad väita vaid lihtsameelsed.

Marek Strandberg, kes on Roheliste linnapeakandidaat Tallinnas, ei kandideerigi nendel valimistel. Taiplikum lugeja saab juba aru, et samuti ei kandideeri mitmed pommimehed ja püromaanid. Seos puudub? Vale!

* * *

Kui sa veel valinud ei ole, siis tee seda kindlasti. Kaalu väga hoolega, et millisele kandidaadile sa oma hääle annad. Sa ju ei taha, et kurjategijatega seotud inimesed võimule pääseksid?

Sildid: #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*