Uue nime valimine

Kellad müügiksInimese elus tuleb ikka ette niisuguseid juhtumisi, kus ta peab endale uue nime valima. 21. Sajandil võib vaid väga rumal niisuguse tähtsa otsuse tegemisel midagi muud usaldada, kui arvutit ja internetti.

Leidsin netist mõned väga asjalikud lehed, mis sind niisuguse tähtsa otsuse tegemisel abistavad:

Piraat: kui sa oled hiljuti puujala, silmaklapi või käe asemel konksu kasutusele võtnud, siis vajad sa kindlasti ka sobivat piraadinime. Mina oleksin Cap'n Harvey Graybeard.

Superkangelane: Nimi on superkangelase juures üks tähtsamaid omadusi. Kes võtaks tõsiselt kangelast, kelle nimi oleks lihtsalt Super-Jüri või Ultra-Mari? Mitte keegi. Mina olen Chromium Ranger Man.

Vampiir: Kellega ei võiks juhtuda niisugune kurb lugu, et öösel linnapeal hängides saad vampiiri käest hammustada ja muutud ka ise vampiiriks (suure tõenäosusega kindlustusfirmad sind ei aitaks)? Igal ühel võib ette tulla. Mulle sobiks ka Honul Coldweeper või Alucard Moriarty.

Kantrimuusik: Kes julgeks kantrimuusikat enda nime all esitada? Doc Hawkins’i puhul ei kahtlustaks keegi, et tegu on minuga. Samuti ei kahtlustaks keegi minu seotust asjaga kui rockstaar esineks Garth Manson’i või räppar Fatal Killer’i nime all.

No ja kui sul lihtsalt võltsidentiteeti vaja läheb, siis selle saad lehelt fakenamegenerator.com.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*