Uus tutvumisportaal

WhynotAvati uus tutvumisportaal www.whynot.ee, mis võimaldab inimestele ühisteks ettevõtmisteks kiiresti uusi tutvusi leida. Näiteks otsida kaaslasi kellega õhtul peole või kinno minna. Portaali saab kasutaja jätta lühidalt oma kuulutuse, millele teised inimesed vastata saavad.

Whynot.ee tutvumisportaali eristab see, et tegemist on kiire teenusega, mis võimaldab inimestele uusi tuttavaid leida juba 1-2 tunniga. Teiseks on portaali kasutamine lihtne, sest kuulutuste lugemine ei vaja registreerimist ning kuulutuse lisamiseks kulub vaid 2 minutit.

Portaal on omamoodi hübriid sotsiaalvõrgustikest (Facebook, Orkut, LinkedIn) ning mikroblogimise keskkondadest (Twitter), kus inimesed saavad leida kiirelt sõpru uute asjade tegemiseks. Whynot.ee filosoofia järgi leidub alati inimesi, kelle huvid kattuvad ja kes soovivad sarnaseid asju teha. Probleem peitub aga selles, et oma argielus need inimesed lihtsalt ei kohtu: puudub õige aeg ja koht. Whynot.ee on just see koht, kus saavad sarnased inimesed suhelda neile endile sobival ajal, eesmärgiga päris elus kohtuda.

* * *

Eelpool on tegu saidi ametliku pressiteatega. Mina ise ilmselgelt ei ole selle saidi sihtgrupp. Ühelgi tutvumissaidil pole mul kunagi kontot olnud aga Orkutit, Facebooki ja LinkedIni siiski kasutan. Võib-olla olen ma liiga vana või liiga konservatiivne ja ebasotsiaalne. :)

Loodetavasti on mu noorematel lugejatel sellest infost siiski miskit kasu. Äkki on tegu täiesti epohhiloova saidiga ja mina lihtsalt ei mõista seda.

Sildid: #, #
One comment on “Uus tutvumisportaal
 1. Üllar King ütleb:

  Täna Lihulas ühte kohtumiseks naisterahvaga.

  Lugu minu poolne kokkuvõte.
  Teietamisest

  Ma ütlen FB-s alati kõigile sina, kui just minu lugupidamistunne inimese vastu pole nii valdav, et ma ei saa teda sinatada. Niisiis, kasutan pea alati sina-vormi.

  Aga päris sageli, kui mu vaated kellegagi ei ühti ja meil tekib miski vastasseis, tuleb mu oponent äkki lagedale etteheitega mulle, et me polevat temaga sina peal. Valdavalt on see naiste kasutatav argument.

  Noh, eks see on siis pisike mu alavääristamine ja enese ülevääristamine. See on selline… pisike ad hominem märkus minu aadressil ja vihje, et minust ollakse kõrgelt üle jms.

  Mu tavapärane vastus sellisele printsessile on, et ma sinatan siin kõiki. Ja tema pole erand. Aga ta võib mind rahulikult teietada, kui talle on nii sobivam – ma pole vastu.

  Niisiis, teietage mind julgesti – ma ei pane seda pahaks!

  (Poleks seda kirjutanud, poleks ma äsja taas ühe sellise printsessiga siin kohtunud)
  Olen kohanud ka ainsuse kolmandas isikus kõnetamist (kui ei suudeta otsustada, kas öelda “sina” või “teie”): “Tere! Kuidas ta elab? Kus ta nüüd tööl käib?”
  Kooliajal üks pedagoog “meietas”: “Me ei ole tänaseks õppinud! Me saame “kahe”!”
  Vanasti kõnetati teist inimest ka mitmuse kolmandas isikus (eelkõige alamrahvas kõrgemat seisust): “Kas prouad soovivad teed või kohvi?”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*