Ametlik Twitteri nupp

Twitteri kasutamineTwitter lasi eile, 12.08.2010 välja oma ametliku "Tweet" nupu mida iga soovija saab oma lehel kasutada: Tweet Button. Selle nupu abil saab iga Twitteri kasutaja su lehte Twitteris oma jälgijatega jagada.

Nupu lisamiseks kliki eelpool viidatud linki, kujunda endale sobiv nupp ja saad koodi oma lehele lisamiseks.

Tore on see, et nupu saavad oma lehele panna ka need, kes pole ise Twitteri kasutajad aga arvavad, et nende lehe külastajate hulgas on kasutajad olemas.

Muidugi oli ka varem terve virn erinevaid lahendusi andmaks oma külastajatele võimalust su kodukat Twitteris jagada aga need olid kõik mitteametlikud. Mina kavatsen oma blogis vähemalt esialgu juba kasutuses oleva süsteemi juurde jääda.

Loe veel:

Nüüd võid rahulikult "Seonduvate postituste" all olevat Twitteri ikooni klikkida ja minu postitust oma järgijatega jagada. :)

Sildid: #, #, #
One comment on “Ametlik Twitteri nupp
  1. Aarne ütleb:

    WordPressi kasutajatele asi eriti lihtsaks tehtud: http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-twitters-official-tweet-button-in-wordpress/
    Kindlasti ilmuvad varsti ka mingid pluginad, mis asja veel lihtsamaks teevad aga oskajam saab tõenäoliselt ise koodides parema tulemuse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*