EBay tunnistab, et Skype ostmine võis olla viga

Oksjonikeskkond EBay ostis Skype 2005 aastal 2.6 miljardi dollari eest. Nüüd ei ole nad asjaga üldsegi rahul ja arvavad, et on kõvasti üle maksnud. Põhihäda paistab olevat selles, et ehkki Skype’l on palju kasutajaid, ei too nad eriti raha sisse.

0.10.2007 astus Niklas Zennstrom Skype tegevjuhi (CEO) kohalt tagasi ja ajutiselt astub tema kohale Michael van Swaaij.

Lähemalt saab lugeda siit: TimesOnline, Slashdot ja News.com.

Ma tean ma vaid paari inimest, kes Skype'ga ka tasulisi teenuseid kasutavad. Ise pole ma seda kunagi proovinud ja ei ole ka plaanis kasutama hakata. Praegusel hetkel pole mul Skype isegi kodumasinasse installitud. Ei näe nagu suuremat põhjust installimiseks ka. MSN ajab asja igast asendist ära.

Sildid: #, #, #
3 comments on “EBay tunnistab, et Skype ostmine võis olla viga
  1. Priit ütleb:

    Validool vaata see inimene kasutab MSNi!!! Täida oma kohust! http://validool.blogspot.com/2007/09/lahingud-eluga-jtkuvad.html

  2. Validool ütleb:

    Skype müümine kõrgema hinnaga kui asi väärt näitab veelkord Zennströmi nutikust, mitte aga kuidagi programmi halbust. Firma kes kurdab, et toode on sitt, kui sellel on palju kasutajaid ei kõla ka usutavalt, pigem mannetult. Ja siis veel – miks kasutavad paljud inimesed skaipi ja ei maksa? Ikka selle pärast, et see on parem kui MSN ja tasuta. Üks-ühele tsät on seal sama, aga kui on vaja grupitööd teha, siis jääb MSN kaugele maha. Plusse veel see, et minuarust Skype areneb paremuse suunas, aga iga uus versioon MSNist on aina porrim.

  3. Aarne ütleb:

    Mina pole öelnud, et programm halb on. Ma lihtsalt ei näe enda puhul põhjust selle kasutamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*