FeedBurneri statistika Google Analyticsis

FeedBurneri seadistamineKätte on jõudnud kaua oodatud aeg, kui FeedBurner’i statistikat näeb ka Google Analytics’is. Kindlasti on paljud niisugust võimalust oodanud ajast, mil Google paar aastat tagasi FeedBurneri üles ostis.

Enne, kui asi tööle hakkab, tuleb teha väikesed seadistused: Mine aadressile feedburner.com, vali oma feed, vali ülevalt menüüst "Analyze", vasakult menüüst "Configure Stats" ja pane linnuke kasti "Track clicks as a traffic source in Google Analytics" (vaata ülemist pilti).

Peale seda näed FeedBurner’ist tulnud külastajaid oma Google Analytics’i raportitest kui valid menüüst "Traffic Sources" ja seejärel "All Traffic Sources".

FeedBurner statistikaMuidugi võtab statistika nägemine aega vähemalt järgmise päevani sest GA näitab sulle statistikat kuni eelmise päevani.Mina tegin muudatuse eile ja täna on numbrid täitsa olemas.

Google enda asjakohane õpetus on siin.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “FeedBurneri statistika Google Analyticsis
  1. Silver ütleb:

    Märkasin eile juba GA’s feedburnerit. Finally.

  2. Aarne ütleb:

    Minul eile polnud sest mul oli Feedburneri seadistustes vajalik linnuke puudu. Kunagi, kui ma asja üles seadsin, siis selle panemise võimalust veel ei olnud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*