Heategevusportaal help.ee

help.ee1. veebruaril avati uus heategevusportaal help.ee mille eesmärgiks on abivajajate ja abistajate kokkuviimine ning heategevusprojektide kommunikeerimine. Help.ee ise abiprojekte ei teosta ja toimib nii abivajajate kui heategevusprojektide organiseeritud hääletoruna.

Tegemist pole mitte valimiseelse propagandaga - asja taga on vabatahtlikud eraisikud ja kommertsprojekte stiilis "Igalt ostult annetame xxx yyy toetuseks" ei toetata.

Portaalil on ka oma Facebooki kommuun millel praeguseks on juba pea 2300 toetajat.

Minu meelest on see väga tore idee ning seepärast avaldan siinkohal ka help.ee pressiteate:

Pressiteade
1. veebruar 2011

Uus portaal Help.ee ühendab tuhandeid heategevusliku mõtteviisiga inimesi üle Eesti

Vastavatud heategevusportaal Help.ee (www.help.ee) koondab ühte veebikeskkonda heategevusprojektid ja -ühendused. Leht hõlmab infot nii kohalike kui välismaiste heategevusalgatuste kohta ning pakub professionaalset abi nende kuuldavaks tegemisel. Algatuse taga on vabatahtlikest eraisikud.

"Olukord meie heategevusmaastikul on suhteliselt killustunud," märkis Help.ee algataja Kaupo Kalda. "Näiteks on Eestis heategevusprojekte, millest pea igaüks on kuulnud, kuid sealjuures on veel suurem hulk neid, kelle kohta me infot ei oma. Meie suurim eesmärk heategevuse kui elustiili propageerimise kõrval ongi aidata seni vähemtuntud heategevusprojektide kohta sõna levitada, neid läbi Help.ee keskkonna turundades. Seda teevad elukutselised turundusinimesed, tasuta ja heast südamest."

"Teiste märkamine ja aitamine võiks olla meie kõigi elu normaalne osa. Help.ee lihtsustab nüüdsest oluliselt nii abi otsimist kui selle pakkumist, kogudes valdkonnast olenemata aktuaalsed algatused kokku ühte lihtsalt hoomatavasse keskkonda,” selgitas Kaupo Kalda. "Abipakkujad saavad projekti panustada mitmel erineval viisil nagu vabatahtlik töö, annetamine, oskuste-teadmiste jagamine, info levitamine. Aidata saavad nii ettevõtted, sõpruskonnad kui üksikisikud.”

Help.ee kommunikatsioonijuhi Dajana Tiitsaare sõnul on tänaseks uude keskkonda tee leidnud juba mitukümmend toredat heategevusorganisatsiooni ning neid tuleb järjest juurde. "Me lähtume põhimõttest, et konkurentsil heategevuses kohta ei ole. Meie poolt välja pakutud heategevuskeskkond on aknaks kõigile ühendustele, kes soovivad endast laiemale avalikkusele märku anda," lisas Tiitsaar.

"Selleks kõige efektiivsemaks lahenduseks on saanud sotsiaalvõrgustikud, kus toimub väga agaralt nii-öelda suust-suhu turundus. Juba enne portaali ametlikku avamist oli meil Facebook´is sõpradest-tuttavatest kogunenud ligi 900-liikmeline fännklubi," märkis Tiitsaar. "Kutsumegi siinkohal kõiki, kel süda õiges kohas ja kes tahaksid aidata, portaali Facebook´i lehega liituma, et infovahetust heategevuse eesmärgil hoogustada."

Kõikide projektide tausta uurib hoolikalt enne avalikustamist sisutiim. Kõige pakilisemate SOS-teemade üle hakkab otsustama portaali asutajatest koosnev nõukogu.

Help.ee (www.help.ee), (www.facebook.com/help.ee) on 2011. aasta alguses eraisikutest vabatahtlike toel asutatud heategevusportaal, mis koondab enda alla erinevad heategevusorganisatsioonide või muude ühenduste poolt algatatud heategevusprojektid. Help.ee eestvedajad on grupp eraisikuid, ametioskustelt kogenud professionaalsed turundajad, PR-inimesed ja teised intelligentsed kodanikud, kellel on süda õiges kohas ning kes otsivad oma oskustele sügavamat rakendust.

Lisainfo:
Kaupo Kalda
Help.ee asutaja
Veebiagentuuri OKIA loovjuht
E-post: info@help.ee

Dajana Tiitsaar
Help.ee kaasasutaja, kommunikatsioonijuht
Turundus- ja kommunikatsioonibüroo Red Door konsultant
E-post: dajana@help.ee Tel: +372 501 0577

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*