Käisin korteriühistu koosolekul VOL2

Seekord oli kohal veel vähem rahvast, kui eelmisel korral. Ma tegelikult ei mõista, kuidas inimestel oma kodumajast nii sügavalt savi on, et korra aastas koosolekule ei saa tuldud. Need inimesed, kes asjast natukenegi hoolivad ja kohal käivad, peavad nende jobude pärast oma aega raiskama kahel korral kohal käima.

Nagu juba tavaks saanud, kulus suurem jagu ajast lollidele inimestele lihtsate asjade selgitamisele. Seda, kui palju maksis parkla ehitus, räägiti vähemalt viis korda.

Õnneks võeti vastu ka mõned tõsised otsused. Näiteks maksame me järgmisel kolmel kuul korteri iga ruutmeetri pealt 8 krooni remondifondi. Siiani maksime 4.50. Kui suvi läbi, siis maksame edaspidi 6.00 iga ruutmeetri pealt.

Tänu suurenenud remondifondile saame pangast hunniku pappi laenuks. Selle raha eest soojustatakse maja põhjakülg ja kui laenu lausa rohkem saab, siis tehakse ka rõdud korda. Loomulikult ei olnud ühistu esimees pangast enne midagi uurinud ja seda, et palju me laenu saame, ei osanud ta küll arvata.

Gaasiarve tuleb varsti koos kommunaalmaksude arvega. Mingil põhjusel pidi niimoodi odavam saama.

Prügimaja vundament

Pildil oleval vundamendil on ehitustööd seiskunud. Ei tulnud koosolekul meelde ka küsida, et millal lõpuks asi ka valmis saab. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis võeti otsus prügimaja ehitamiseks vastu 2005 aasta koosolekul.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Käisin korteriühistu koosolekul VOL2
  1. Maria ütleb:

    Mina näiteks olin reisil. Seekord nägin isegi kuuutust. Ja savi mul pole üldse. Aga kuulutus oli tõesti peidus. Ma ei vaata sinna kunagi kuhu see pandud oli.

  2. Aarne ütleb:

    Ma saan aru küll, et kõik ajad kõikidele inimestele ei sobi. Samas pandi esimese koosoleku teade kõigile korteritele postkasti. Teate teisel küljel oli ka volituse blankett millega saab oma naabrit enda eest hääletama volitada.

    Kui ma ise ei saaks kohale minna, siis tegelikult ei tunne ma siit majast kedagi nii hästi ja volitada ikka ei saaks. :(

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*