Mina – Max Kauriga ühel nõul

VahvlisööjadMa olen blogis ikka ja jälle Max Kauri üle nalja visanud. Küll teeb ta tänaval mingit palagani, küll kirjutab rämedate vigadega või astub muidu imelike väljaütlemistega esile.

Vähemalt ühel korral pean ma temaga ühel nõul olema. Mitte küll 100% aga osaliselt siiski.

Teisipäeval avaldas ta oma blogis postituse "Kellele Toompeal maksab Armin Karu?" ja selle lõpus tegi ta tähelepaneku, et niipea kui Olympic Casino tahab netikasiinode turule minna, hakatakse kohe välismaiseid kasiinosid peetima. Veelgi enam, Maksu ja tolliamet tahab lausa internetiteenusepakkuja tasemel välismaistele kasiinodele ligipääsu blokeerima hakata.

Mingil imelikul põhjusel ei ole ma meediast sellise tsenseerimiskatse kohta rohkem ühtegi uudis leidnud.

Kas nüüd hakataksegi interneti tsenseerima? Kes või mis on järgmine? Kas keegi teine peale meie pole seda tähele pannud? Kas kedagi tõesti ei huvita ja kõigil on poogen?

Ärgake!

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
3 comments on “Mina – Max Kauriga ühel nõul
 1. gra ütleb:

  Asi on muidugist keerulisem!
  Ega ühelgi firmal ei ole keelatud EMTAle maksu maksta.

  Iseasi on see, et kui siia tahavad tulla suured tegijad nagu UNIBET, siis EMTA ei suuda neile või tõesti ei taha maksusoodustust pakkuda, mis on muidugi rumal ja viib mõttele, et maksuamet veab tõesti OEG vankrit.

 2. Margit ütleb:

  Tere,

  lugesin kunagi Sinu blogist üht sissekannet teemal, et sinu abikaasa tellib vahel välismaalt orhideesid. Kahjuks otsinguga seda postitust ei leidnud. Kas Sa äkki saaksid mulle anda oma abikaasa e-maili aadressi, ma võtaks temaga ühendust tellimise osas. Usun, et kui mitu inimest korraga tellivad, siis on tellimiskulud odavamad. Igatahes oleksin asjast väga huvitatud ja tänulik tema e-maili aadressi eest.

  tervitades,

  Margit

 3. Aarne ütleb:

  Orhideehuvilised kogunevad tänapäeval orhideefoorum.com foorumis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*