Welcome to Estonia

Welcome to EstoniaKui praegu Google pildiotsingusse fraas "Welcome to Estonia" panna, siis ei ole tulemused kuigi ilusad. Et niisugust koledat olukorda parandada, on Kaupo Kalda OKIA blogis avaldanud üleskutse, et inimesed postitaksid oma blogidesse ja veebilehtedele ilusaid pilte Eestist ja neid ka fraasiga "Welcome to Estonia" tähistaks. Nii vähendame me koledate piltide mõju, Eesti kuvand muutub ilusamaks, turiste tuleb rohkem ja kõigil on parem. Lõpuks tuleb päike kah välja.

Minu pildid on siin:

Welcome to Estonia : Sissesõit

Niisugune tee, või siis mitte-tee, viis üleeelmisel nädalavahetusel maamajani. Ma olen selle ühel korral, kui öösel ootamatu lumesadu tuli, koos kaasaga lahti lükanud. 2 tundi võttis aega ja paganama raske oli aga koju oli vaja saada. See tee on veel pikem, kui pildile on jäänud. Edaspidi olen ma üritanud talviseid külastusi vältida.

Welcome to Estonia : Veranda

Maamaja veranda. Kes seal käinud on, see teab, et trepp on ka olemas. Pilt annab aimu lumikatte paksusest hoovis.

Welcome to Estonia : Kaev

See kaev on kuulus selle poolest, et ükskord ronisin ma sinna sisse. Mitte naljaviluks, aga puhastamiseks. Hea mitu ämbritäit liiva sai välja veetud. Peale seda pole mul enam olnud juhust kaevu ronida.

Welcome to Estonia : Kasvuhoone

Maailma ainuke kasvuhoone, mille kokkupanemisel ma olen osalenud.

* * *

Minu meelest on "Welcome to Estonia" aitamisel tegu asjaliku üleskutsega mis väärib igal juhul järgimist. Nüüd ootan sinu pilte.

Sildid: #, #, #
4 comments on “Welcome to Estonia
 1. Ingrid ütleb:

  Absoluutselt imeilusad pildid!

 2. Mutt ütleb:

  Mhm… kas piisab ka sellest, kui panna alt-tag’iks “welcome to estonia”? Ma “sildistaks” siis oma vanu pilte natuke…

 3. Aarne ütleb:

  Ma arvan, et see aitaks kaasa küll.

 4. Anti ütleb:

  ALT tagi järgi tegelikult erinevad mootorid pilte indekseerivadki. Samuti tuleb kasuks, kui paralleelselt on ka pildi nimi samamoodi. Enda blogis panin pildi nimed kujul “Welcome-to-Estonia-märksõna” ning alt tagid samamoodi tühikutega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*