Minu WordPress’i pluginad VOL6

One year agoJärjekordne postitus sarjast "Minu WordPress'i pluginad".

One year ago - näitab mu sidebaril aastate taguseid postitusi. Natuke keeruliseks teeb plugina kasutamise see, et ise tuleb oma teema koodi muuta. Selleks, et saada täna 1 aasta tagasi kirjutatud postitused, kasutan mina niisugust koodi:

<?php oneyearago ($before = '<li><h2>Täna, 2007</h2><ul><li>', $after = '<br /></li></ul></li>', $mode = '0', $yearsago = '1', $limit = '5'); ?>

Optimize DBOptimize DB - See plugin sobib neile, kes ei taha või ei viitsi phpMyAdmin’i abil oma andmebaasi optimeerida. Peale seda, kui rämpskommentaarid ja uuema WordPress’i poolt tehtavad postituste revisionid on kustutatud, tuleks aeg ajalt andmebaasi optimeerida et sealt üleliigne läbu eemaldada. See plugin võimaldab seda puhastamist lihtsalt läbi “Manage“ menüü teha.

Popularity ContestPopularity Contest - Näitab dashboardil populaarsemaid postitusi läbi aegade. Populaarsuse hindamise kriteeriumid saab osavam kasutaja vastavalt enda vajadustele paika panna.

Paha lugu on see, et originaalne plugin töötab versiooniga 2.3 ja vanemad. Uuemate WordPress’i versioonide kasutajad peaksid kasutama seda modifikatsiooni.

Twitter ToolsTwitter Tools - Saadab kõik mu postitused Twitter’isse. Tegelikult võimaldab see plugin ka näiteks kõigist tweetidest postitused genereerida ja neid siis kas eraldi või mingi aja tagant kokkuvõtvalt avaldada aga seda pole ma oma vähese twitterdamisega vajalikuks pidanud kasutusele võtta. Lisaks saab otse WordPress’i “Write“ menüü kaudu tweetida, oma tweete sidebaril näidata jms.

Järgneb... aga mitte enam kaua.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*