Rõõmus uudis – raha saab rohkem

LahendusRõõmus uudis kõigile, kes taara eest saadavast rahast elatuvad, on see, et varsti saab ühe plekist joogipurgi eest senise 50 sendi asemel terve krooni. Paber-Postimehest lugesin juttu "Plekkpurgi eest saab peagi tagasi poole rohkem raha" ja netist "Plekkpurgi eest saab peagi tagasi krooni".

Igati positiivselt meelestatud pealkirjad. Tore!

Ma võiks selle uudise kajastamiseks isegi mõned positiivsed pealkirjaideed välja pakkuda: "A-sotsiaalide alutingimusi parandatakse", "Linn aitab vähekindlustatuid aga Ansip on siga"  ja "Aarne lapsed saavad senisest rohkem taskuraha".

Kui nüüd loota, et see hinnatõus on lahenduseks mis tagab puhtama looduse, siis on tegu ju tegu hea uudisega. Kui selle mätta otsast vaadata, et mina ostan purgi ja ära viib selle keegi teine, siis minu jaoks on õlle hind tõusnud ja see on juba halb. No aga kui loodusel ikka parem on, siis ma võin selle 12 krooni kastile õllele peale maksta küll.

Väljavõte eelpool viidatud artiklist:

2009. aastal tagastasid inimesed 89 protsenti plastpakenditest, 85 protsenti klaaspakenditest ning vaid 55 protsenti metallpakenditest.

Mida inimesed nende purkidega küll teevad...? Meisterdavad midagi või viivad purgid taaraautomaadi asemel hoopis metallikokkuostu?

Ja veel üks lõik:

Kui tagatisraha juunis tõuseb, siis hakkab uus hind kehtima nii uutele kui ka juba käibel olevatele plekkpurkidele.

Rahanipp1: Joo kahel järgmisel nädalavahetusel hästi palju purgiõlut aga taara vii ära alles peale 2. juunit. Seda nimetatakse tulevikku investeerimiseks.

Rahanipp2: Joo kahel järgmisel nädalavahetusel hästi palju purgiõlut aga taara vii ära alles peale euro kasutuselevõttu. Siis saad oma topeltraha juba eurodes. Seda nimetatakse väga heaks investeeringuks.

Sildid: #, #, #, #, #, #
3 comments on “Rõõmus uudis – raha saab rohkem
  1. Merle ütleb:

    Tore uudis jah! Minu isa ka õpetas, et mees peab ni palju õlut jooma, et taara eest leiva lauale saaks. Nüüd ehk ei saa pereisast padualkohoolikut, et sissetulekut tõsta….

  2. Larko ütleb:

    Ühe õlle hind kerkib ümardatult 3 senti (€). Elame üle :-)

  3. offf ütleb:

    Aga mul on eelmisest suvest veel 6 kasti purke kuuri all… Ha-haa!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*