Taarakott peas

IRL kottMöödunud aasta septembris korraldas IRL oma koduleheküljel suure küsitluse millele ka mina vastasin. Vastamise eest lubasid nad kõigile soovijatele ka oma sümboolikaga suveniire ja mina valisin taarakoti.

Teisipäeva õhtul saingi kauaoodatud koti kätte.

Koti tõi üks noormees otse koju kohale, ise ei pidanud kuhugi järele minema.. Kuna ma ise olin parasjagu dušši all, võttis kaasa saadetise vastu ja mul endal kulleriga kohtuda ei õnnestunud.

Kott oli pakitud IRL kleepekaga kaunistatud ümbrikusse ning sellele oli käsitsi kirjutatud minu nimi ja märge "Poekott". Lisaks oli ümbrikuga kaasas brošüür IRL ja Urmas Reinsalu valimislubadustega. Kotti mõõtmed on 34.5 korda 36.5cm ja laiuseks 10cm nii, et väga palju kaupa või taarat sinna siise ei mahuta. Minu hinnangul umbes 5 pooleteistliitrist veepudelit näiteks.

Mida ma selle kotiga edaspidi peale hakkan, on veel vara öelda. Kaasa ütles, et ta võiks sellega poes käia küll aga laps arvas, et valimismaterjaliga avalikku kohta ilmumine on nõme. Eks elu näitab, mis saab.

Mingi emotsiooni ajel, mis mulle enam kuidagi ei meenu, lubasin eelpool viidatud postituses, et kui ma koti kunagi kätte saan, siis tõmban selle endale pähe, teen pilti ja avaldan pildi ka blogis.

Ja nüüd siis lubatud pilt minust taara- või poekott peas:

Taarakott peas

Sildid: #, #, #, #, #, #, #
11 comments on “Taarakott peas
 1. Gea ütleb:

  aarne sa oled lahe

 2. Aarne ütleb:

  Kas sulle meeldib see, et ma küsitlusele vastasin või see, et koti pähe tõmbasin?

 3. Gea ütleb:

  ei, see tõdemus on kujunenud pikema aja jooksul :D

 4. Merle ütleb:

  Kas see on parem peakate, kui Evelinil?

 5. Aarne ütleb:

  Gea, tänan ja jätkan samas vaimus.
  Merle, Evelini peakate on veel ilusam, kui mina.

 6. Larko ütleb:

  Kui viis veepudelit sisse mahub, peaks ka viis kaheliitrilist Tauruse õllepudelit mahtuma. Seda muidugi teoreetiliselt, sest pole ehk kõige parem mõte just selle kotiga niisugusesse kohta ilmuda, kus 10 liitrit Taurust võiks rakendust leida :-P

 7. Aarne ütleb:

  Ma kahtlustan, et 5 x 2l pudelid siiski ei mahu.

  No ja seda ohtu, et ma kuhugi 10l Taurusega ilmuks, poleks ka teistsuguse koti puhul. Mulle meeldivad lihtsalt natuke lahjemad õlled.

 8. Larko ütleb:

  Ära räägi! Ise olin Taurust esmakordselt mekkides positiivselt üllatunud. Aga kui lahjemat soovid, vaheta siis Taurus Diseli vastu välja. Pudel on samas suuruses.

 9. Kati ütleb:

  Eiole eipole õllekott, poekott hoopis.
  Aarnele sobib väga hästi, ainult kahte auku on sisse vaja, et puuga pähe ei saaks!

 10. Aarne ütleb:

  Siis, kui ma endale peale küsitlusele vastamist kingitust valisin, oli “taarakott”. Kui paki kätte sain, oli ümbrikule kirjutatud “poekott”. Peale seda, kui ma asjale mingi praktilise kasutuse leian, saab ka nimi paika pandud.

 11. Reimo ütleb:

  Piisavalt suur, et kogu valimiste reklaami sodi sinna koguda ja peale valimisi neile kenast tagasi viia.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*