Telli endale elektrooniline valijakaart

SildVeel kuni 17. septembri õhtuni saad endale elektroonilise valijakaardi tellida. Kaardi saad tellida Riigiportaalist, kodaniku teenuste alt. Täpsem link: Riigiportaal - Valimisteenus - Valijakaart.

Hea on see, et kui sa tellimuse ära teed, siis jääb see kehtima ka järgmisteks valimisteks ja uut tellimust pole vaja teha. Enne valijakaardi tellimist tasuks oma andmed Rahvastikuregistris üle kontrollida.

Valijakaardil on kirjas, kus ja millal ma hääletada saan. Kuna ma olen kõigil valimistel, kus see võimalik on olnud, e-hääletanud, siis minu jaoks on tegu üsna kasutu asjaga.

Ma olen kindel, et kõik ilusad ja targad inimesed tahavad paberit kokku hoida ja tellivad endale elektroonilise valijakaardi. Samuti osalevad nad e-hääletamisel ja aitavad sellega maailmarekordit teha. :)

Sildid: #, #, #, #, #
3 comments on “Telli endale elektrooniline valijakaart
 1. Sala ütleb:

  Vabandust! Te olete hääletamiseks liiga noor!

  Selline veateade vaatab mulle vastu. Aru ma ei saa miks, sest vanust 18 juba mõnda aega olemas :S

  Kas toimub mingisugune 18. aastaste diskrimineerimine?

 2. Aarne ütleb:

  Siis on viimane aeg oma andmed rahvastikuregistris üle kontrollida sest valijate nimekirjad pannakse 18. septembril lukku.

 3. Sala ütleb:

  Peale tükk aega mõistatamist kes siis ikkagi X-tee haldusega tegeleb sain jutule RIA tüüpidega. Kiri teele ja täna tuli juba vastus.

  “Väga vabandame, tegu oli meie poolse veaga. Nüüd peaks korras olema ja usun, et saate edukalt omale e-valijakaardi tellida.”

  Väga kena, proovin kohe varsti ära kah, kas paika peab :P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*