Kasiinovastaste demonstratsioon

Max KaurEile tegid mingid tegelased Lasnamäel, Pae turu keskuses Max Kauri juhtimisel nalja ja protestisid kasiinode vastu. Karjuti toredaid numbreid ja loosungeid. Esines meeleolukas naisansambel.

Osalejaid ei paistnud küll eriti olevat, aga Kaur ise arvas, et kasiinovastane liikumine on tõusuteel. Tema meelest peaks kasiinosid vähendama 97%. Kasiinoäri peaks olema riigi ja omavalitsuse kontrolli all. Tema andmetel olevat Eestis 70 000 kasiinosõltlast, 200 000 aktiivset mängijat ja 100 enesetappu. Huvitav, kustkohast niisugused numbrid pärinevad?

Minu teada on meil kõik firmad riigi ja omavalitsuse kontrolli all. Tegevusload, aruanded, deklaratsioonid jne peab ju iga firma saama / esitama. Lisaks 100 enesetapule on meil ka terve hunnik loomulikke surmasid ja eelmisel aastal registreeriti ARK’is esmakordselt 3 Ferraarit. Sellest saab samuti hulga meelevaldseid järeldusi teha.

Lisaks jäi mulle kõrva Tallinna volikogu liikme Oleg Rebase arvamus, et kasiinod ei tohiks olla kooli ja lasteaia kõrval. Mina näiteks ei saa aru, miks kasiino ei võiks lasteaia kõrval olla? Alla 21 aastastele on nii või naa sisenemine keelatud, olgu see kasiino kasvõi lasteaiaga samas majas.

Mulle tundub küll, et mõned tegelased valmistuvad juba valimisteks ja üritavad rämeda demagoogiaga endale toetajaid koguda. Sama loogika alusel võiks automüüjaid peedistada sest inimesed sõidavad ennast pidevalt autodega puruks. Samuti tuleks põllumeestele jalaga anda, nende toodang ajab ju igavese karja inimesi iga jumala aasta rasva.

Vaata videosid siit: Kalev.ee, Postimees ja EPL.ee. Max Kaur peab ka kasiinovastase võitluse blogi, mida saab lugeda siin: Max Kaur Blog. Käeoleva postituse juures kasutatud pilt on inspireeritud just sellest blogist.

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Kasiinovastaste demonstratsioon
  1. Bettani ütleb:

    Nii lahe, et keegi saab aru, et kasiino vastane võitlus on kohatu. Nad ju ei arvesta neid meeletuid makse mida kasiinod peavad maksma, millest toetatakse kultuuri jms. Ja mis neile annaks riigistamine? Et see raha, mis läheb praegult heategevusse topitaks kõik riigiametnike taskusse???

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*